BEST MARKETING PRACTICES

9 ГРУДНЯ 2016

ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА УКРАЇНИ

Конференція Best Marketing Practices відбудеться 9 грудня 2016 в залі Торгово-промислової палати України.

Програма конференції складається з кейсів-фіналістів Effie Awards Ukraine 2016.

Більше 30 кейсів найефективніших кампаній в області маркетингових комунікацій України.

В основі конференції унікальний і ексклюзивний контент, правовласником якого є Effie Awards Ukraine, представник всесвітньої програми Effie, золотого стандарту ефективності в сфері маркетингових комунікацій.

Проекти будуть представлені рекламодавцями в парі з агентством. Серед спікерів конференції маркетинг-директори і бренд-менеджери провідних українських компаній, керівники і креативні директори рекламних креативних, digital, агентств маркетингових сервісів, медіаагентств та інші гравці ринку.

В рамках конференції провідні експерти в області комунікацій поділяться власними кейсами, досвідом та ідеями як вони просували свої товари і послуги, розкажуть про найбільш ефективні інструменти і технології збільшення прибутку і збільшення показників ефективності. Учасники конференції зможуть детально дізнатися про секрети ефективності, задавши питання авторам кампаній.

Також особливу увагу спікери приділять ефективним рішеннями в різних сферах: продукти харчування та напої, FMCG, оптова і роздрібна торгівля, e-commerce, фармацевтичний бізнес, фінансові та страхові послуги, телекомунікації, туризм та розваги, та інше.

Детальна програма конференції з'явиться в кінці листопада 2016 року – після того, як судді Effie Awards Ukraine 2016 оцінять конкурсні роботи в першому турі.

Переможці Effie Awards Ukraine 2016 будуть названі після закінчення конференції – увечері 9 грудня на Церемонії нагородження переможців Effie Gala, яка пройде вже в 11 раз в Україні.

Конференція і Церемонія нагородження Effie Gala відбудуться 9 грудня в Торгово-промисловій палаті за адресою вул. Велика Житомирська, 33.

З деталями участі в конференції можна ознайомитися за посиланням.