Головна Конференція

Конференція

Конференція  BEST MARKETING PRACTICES відбудеться 12 грудня 2018 року.

Локація: конгрес-центр Mercure Congress Centre комплексу Mercure Kyiv Congress (вул. Вадима Гетьмана, 6, блок В, 5 поверх)

Програма конференції буде складатися з кейсів-фіналістів Effie Awards Ukraine 2018.

Більше 30 кейсів найефективніших кампаній в області маркетингових комунікацій України.

В основі конференції унікальний і ексклюзивний контент, правовласником якого є Effie Awards Ukraine, представник всесвітньої програми Effie, золотого стандарту ефективності в сфері маркетингових комунікацій.

Проекти будуть представлені рекламодавцями в парі з агентством. Серед спікерів конференції маркетинг-директори і бренд-менеджери провідних українських компаній, керівники і креативні директори рекламних креативних, digital, агентств маркетингових сервісів, медіаагентств та інші гравці ринку.

В рамках конференції провідні експерти в області комунікацій поділяться власними кейсами, досвідом та ідеями як вони просували свої товари і послуги, розкажуть про найбільш ефективні інструменти і технології збільшення прибутку і збільшення показників ефективності. Учасники конференції зможуть детально дізнатися про секрети ефективності, задавши питання авторам кампаній.

Також особливу увагу спікери приділять ефективним рішеннями в різних сферах: продукти харчування та напої, FMCG, оптова і роздрібна торгівля, e-commerce, фармацевтичний бізнес, фінансові та страхові послуги, телекомунікації, туризм та розваги, та інше.

Детальна програма конференції з'явиться в кінці листопада 2018 року – після того, як судді Effie Awards Ukraine 2018 оцінять конкурсні роботи в першому турі.

Переможці Effie Awards Ukraine 2018 будуть названі після закінчення конференції – увечері 12 грудня на Церемонії нагородження переможців Effie Gala, яка пройде вже в 13 раз в Україні.

Оформлення акредитації на конференцію Best Marketing Practices та EFFIE GALA

Для всіх бажаючих відвідати Конференцію Best Marketing Practices та Церемонію нагородження переможців Effie Gala 2018 необхідно попередньо оформити акредитацію в особистому кабінеті на сайті Effie Awards Ukraine.

Онлайн-реєстрація відкрита на сайті до 10 грудня.

В день проведення Best Marketing Practices на стійці реєстрації кожний зареєстрований учасник зможе отримати акредитаційний бейдж, який дає право проходу на конференцію. 

Запрошення* для проходу на Effie Gala можна завчасно забрати в офісі оргкомітету в період з 1 по 10 грудня за адресою: м Київ, проспект Академіка Глушкова, 1, ВДНГ, павільйон №5, 2-й поверх

*Зверніть увагу вхід на Церемонію Effie Gala здійснюється лише за наявності запрошення.