Effie Awards - це найбільша нагорода в галузі маркетингових комунікацій, яка оцінює поєднання стратегії, креативу і, як результат, ефективність комунікацій.

Основна мета Effie:

·         Просування і оцінка якості маркетингових комунікацій кампанії;

·         Демонстрація можливостей реклами в досягненні маркетингової мети;

·         Effie - це перша і найбільш авторитетна нагорода, яка базується на перевірених результатах ринку. Творче виконання розглядається як частина процесу Effie і береться до уваги під час оцінювання робіт.
 

УЧАСТЬ У EFFIE AWARDS UKRAINE 2018

На конкурс Effie Awards Ukraine 2018 приймаються проекти, створені та реалізовані на території України з 1 січня 2017 року по 1 листопада 2018 року (для категорії "Кампанії з тривалим ефектом" з 1 січня 2016 (або раніше) по 1 листопада 2018) за винятком кампаній, які брали участь у конкурсі минулого року). Проект повинен демонструвати результати в рамках зазначеного періоду.

  • У заявку можна включати дані і результати більш раннього періоду кампанії для того, щоб зрозуміти вагу поставлених завдань, цілей і досягнутих результатів вже протягом зазначеного правилами періоду. Наявність такої інформації добре сприймається, але результати будуть оцінюватися виключно за період 2017-2018 рр.
  • Суддям може стати в нагоді розуміння проекту в існуючих ринкових умовах, а також прогноз подальшого розвитку проекту, якщо його реалізація ще триває. Тому вітається демонстрація прогнозів і очікувань проекту.

Проект на участь у Effie Awards Ukraine 2018 може бути зареєстрований як компанією-рекламодавцем, так і рекламним агентством, що реалізовувало кампанію.

Кампанії, які розроблялися декількома агентствами, можуть подаватися на розгляд тільки один раз в рамках однієї категорії і від одного заявника, але всі агентства, що брали участь у розробці проекту, можуть бути вказані.

Один і той же проект можна подавати на участь у різні категорії. У такому випадку, заявки повинні бути адаптовані під різні категорії з різницею за цілями, завданнями і результатами. Члени журі помічають факти, коли одна стандартна заявка використовується в декількох категоріях, що може призвести до зниження балів.

Оргкомітет Effie Awards Ukraine залишає за собою право перемістити заявку в іншу категорію, уточнити/змінити опис категорії та (або) відмовити в прийомі заявки.

Для того, щоб заявка була прийнята для участі, повинна бути пройдена он-лайн реєстрація, завантажені всі матеріали заявки і проведена оплата. Після подачі заявки не можна вносити будь-які зміни без звернення до Оргкомітету Effie Awards Ukraine. Зміни в заявці неможливі після початку роботи журі.