ПОРЯДОК ЗАМОВЛЕННЯ EFFIE INSIGHT GUIDE

Організатори Effie Worldwide з метою допомогти учасникам знайти відповідь на питання, чому не пройшов кейс, ввели опцію замовлення звіту під назвою Effie Insight Guide. У звіті збираються як загального плану рекомендації щодо заповнення заявок, правил оцінки робіт, так і думки членів журі, безпосередньо, які оцінювали заявлений кейс.

В цьому році Effie Awards Ukraine продовжує дію опції попереднього замовлення звіту Effie Insight Guide для конкретних заявок.

Звіт Effie Insight Guide буде складений у вигляді розгорнутого та детального аналізу заявки. Це загальний фідбек безпосередньо від членів журі (опис слабких та сильних сторін кейсу, поради на майбутнє), включаючи бали, отримані під час суддівства.

Членам журі на обох турах суддівства буде запропоновано проаналізувати конкретні заявки, для яких попередньо були замовлені Effie Insight Guide. Журі мають вказати слабкі та сильні сторони кейсу, а також рекомендації для майбутніх подач на конкурс.

Готовий Effie Insight Guide відправляється учаснику в електронному форматі та не передбачає зустрічі або додаткових коментарів з боку оргкомітету.

Замовити звіт можна на платній основі під час реєстрації онлайн-форми заявки в особистому кабінеті на сайті Effie Awards Ukraine.

Опція замовлення інсайту можлива як для першого туру суддівства, так і для другого.

Вартість замовлення Effie Insight Guide 

Ціна нижче вказана за Effie Insight Guide для 1 заявки.

 І тур суддівства

 

 ІІ тур суддівства 

 

Два тури суддівства 

5 000 грн 5 000 грн 8 000 грн

Всі ціни вказані без врахування податків.