Дмитро Джеджула

President of MARKETING buymore.energy Global Human Corporation

Передовий експерт у сфері управління маркетингом, брендами, клієнтським досвідом і змінами з 20-річним досвідом. Ментор BOARD. До buymore.energy Global Human Corporation очолював маркетинг у компаніях Голден Телеком, Beeline Business, CDMA.UA, Viasat, ЛІГА: ЗАКОН, SOCAR Energy Ukraine,  «Біосфера» та інших. Дмитро є топ консультантом у сфері запуску і реалізації змін завдяки маркетингу, а також він єдиний у світі 14-кратний член журі Effie Awards Ukraine.

Facebook: https://www.facebook.com/dzhedzhula

 

Ірина Муштіна

Засновниця та CEO CF.Digital, співзасновниця креативної агенції Нахаба, членкиня Наглядової Ради ВРК - комітет DDC (Digital Developers Committee)

Експертка в digital стратегії, digital розробці, інтернет-маркетингу та e-commerce проєктах. Протягом 18 років роботи в агенції реалізувала понад 500 проєктів для клієнтів, як-от LandRover, Jaguar, Bentley, L'Oreal, Пузата Хата, Shell, Danone, Volkswagen, KIA, LG, Levi's, Jeep, Parimatch та ін. Призерка і багаторазова членкиня журі Effie Awards Ukraine, КМФР, Білий квадрат, Wow Done Awards.

Facebook: https://www.facebook.com/irina.mustina

 

Катерина Ільченко

Засновниця першої в Україні агенції нейромакетингу

Катерина — експертка з питань поведінкових особливостей споживачів, консультантка великих українських компаній, як-от ТРК Україна, StarLightMedia, Ельдорадо, Епіцентр-K, IDS, OTP Bank, ПУМБ, Teva, Moneyveo, Nutricia, тощо. До заснування першої агенції неромаркетингу, керувала агенцією HAVAS Ukraine. Має багаторічний досвід у ролі судді Effie Awards Ukraine.

Facebook: https://www.facebook.com/katerina.ilchenko

 

Світлана Степаненко

Керуюча партнерка комунікаційної групи TWIGA Ukraine

Світлана має 20 років досвіду в маркетингу та рекламі, володіє глибокою експертизою в стратегічному плануванні та реалізації інтегрованих проєктів для різних продуктових категорій, як-от PepsiCo, Bella-Trade, Kyivstar, Нафтогаз України, Toyota, Henkel, Dileo Pharma, Hansa, ПУМБ, Novus, тощо. Під її керівництвом TWIGA Ukraine здобула 38 нагород Effie та вже 4 роки поспіль входить до ТОП-4 лідерів рейтингу ефективності комунікаційних холдингів в Україні.

Членкиня Наглядової Ради ВРК за напрямком Освіти для рекламістів та маркетологів, заступниця Голови Міжнародної Асоціації Маркетингових Ініціатив, авторка лекцій та виступів у сфері комунікацій (EBA, KMBS, MAMI, КНЕУ, КМА). Світлана працювала в журі Effie Awards Europe 2018 та має багаторічний досвід суддівства Effie Awards Ukraine.

Facebook: https://www.facebook.com/svetlana.stepanenko.10

 

Вікторія Коваль

Strategy Director, Vizeum Ukraine

З 2013 року у команді Vizeum Ukraine з досвідом управління процесами розробки і імплементації стратегії і тактичних рішень для портфеля клієнтів Vizeum Ukraine і проектів Нового бізнесу, розробки нових бізнес і управлінських підходів усередині агентства для оптимізації внутрішньої і зовнішньої взаємодії команди, прогнозування результатів з використанням економетричних моделей і математично-статистичних підходів.

Facebook: https://www.facebook.com/8v.koval 

 

Євген Ромат

Професор КНУ ім. Т. Шевченка, головний редактор журналу «Маркетинг и реклама», голова Спілки рекламістів України, доктор наук з державного управління

Євген — експерт у сфері маркетингових комунікацій та бренд-менеджменту із практичним досвідом 27 років та досвідом викладання у ВНЗ  (у т. ч. і в країнах ЄС) — 37 років. Він — засновник та видавець першого в Україні журналу на маркетингову проблематику «Маркетинг і реклама» (з 1996 р.), автор першого українського підручника з реклами. Наразі — автор понад 30 підручників та монографій, лауреат галузевого проєкту «Слід у рекламі», засновник та організатор Українського студентського фестивалю реклами, Національного фестивалю соціальної реклами та хакатон-проєкту «Рекламний Полігон». Євген неодноразово був членом журі фестивалів реклами (у т. ч. – міжнародних), нагороди фестивалів «Рекламний ПРОФІль», КМФР, та тричі членом журі Effie Awards Ukraine.

Facebook: https://www.facebook.com/evgen.romat

 

Віталій Кокошко
Засновник та креативний директор рекламного агентства KINOGRAF

За його лідерства, агентство KINOGRAF тричі ставало найефективнішим рекламним агентством року. Він володар 54 статуеток Effie Awards Ukraine, у тому числі Гран-прі, а також нагороди Effie Russia та Euro Effie. Віталій — багаторазовий член журі вітчизняних та міжнародних фестивалів реклами. У ролі режисера та продюсера відзняв понад 300 рекламних роликів.

Facebook: https://www.facebook.com/vitaliy.kokoshko.1

 

Максим Лазебник

Генеральний директор Всеукраїнської рекламної коаліції та продюсер проекту Effie Awards Ukraine

Максим Лазебник більше 20 років є організатором головних подій рекламного ринку України: Effie Awards Ukraine, Ukrainian Creative Stories, Київського Міжнародного Фестивалю Реклами, Клубу арт-директорів (ADC*UA) та фестивалю ADC*UA Awards, Ukrainian Design: The Very Best Of, конференцій Best Marketing Practices, міжнародного шоу в Україні «Ночі рекламожерів», різноманітних досліджень, рейтингів агентств, питань правового регулювання реклами та інше.

Вже 15 років поспіль він проводить в Україні найпрестижнішу премію в світі в галузі маркетингових комунікацій Effie Awards Ukraine.

Facebook: https://www.facebook.com/maxim.lazebnik