Церемонія нагородження переможців Effie Awards Ukraine 2021 та конференція Best Marketing Practices відбудуться 15 грудня 2021 року.

Визнана як найбільш вагома премія рекламно-комунікаційної індустрії Effie Awards Ukraine виступає не лише золотим стандартом ефективності маркетингових комунікацій, але й популяризує та поширює кращі світові ідеї та практики ефективного маркетингу, знаходить нові рішення, які повинні працювати не тільки сьогодні, але і в майбутньому.

Конференція Best Marketing Practices

В основі конференції унікальний і ексклюзивний контент, програма конференції 2021 року буде складатися з кейсів-фіналістів премії Effie Awards Ukraine 2021. Учасники дізнаються все (всі виклики, контекст, цілі, комунікаційні стратегії, результати та інше) про найефективніші кампанії України від їх авторів – від клієнтів в парі з агентствами – маркетинг-директорів чи бренд-менеджерів провідних українських компаній та CEO, стратегів чи креативних директорів комунікаційних агентств.

Головне завдання конференції – сприяти розвитку ринку якісного маркетингу в Україні, демонструвати передовий досвід, виявляти та тестувати нові можливості, а також розширювати професійні зв'язки.

Церемонія нагородження переможців Effie Awards Ukraine 2021

Ввечері 15 грудня відбудеться Церемонія нагородження переможців Effie Awards Ukraine 2021, на якій ми дізнаємося імена найефективніших рекламних кампаній України 2021 року.

По результатам премії Effie Awards Ukraine 2021 будуть анонсовані національні рейтинги ефективності комунікаційних та медіа агентств, рекламно-комунікаційних холдингів, рекламодавців та брендів України. Також в рамках події буде відомий лідер рейтингу «Агентство року для комунікаційних агентств». Всі результати української програми включають до міжнародного рейтингу ефективності Effie Index 2021 рекламодавців, агентств та брендів.

Квитки на конференцію та церемонію доступні в продажу з 1 листопада. Деталі про оформлення акредитацій на захід та вартість за посиланням

Місце проведення: конгрес-центр Mercure Congress Centre комплексу Mercure Kyiv Congress.

*В програмі можливі зміни у зв'язку з обмеженнями COVID-19. Слідкуйте за новинами