Акредитуватись на конференцію Best Marketing Practices та на Effie Gala можна в особистому кабінеті після реєстрації на сайті еffie.org.ua.

Типи акредитацій:

Акредитація на Конференцію. Включає доступ на денну програму заходу, а саме конференцію Best Marketing Practices.

Акредитація на Церемонію. Включає доступ лише на вечірню програму заходу, а саме Церемонію нагородження переможців Effie Gala.

Full Pass акредитація. Full Pass акредитація включає доступ на конференцію Best Marketing Practices та Церемонію нагородження переможців Effie Gala.

Зверніть увагу!

Для проходу на конференцію Best Marketing Practices, кожному акредитованому учаснику необхідно мати з собою квиток у друкованому або електронному вигляді. Квиток буде відправлено напередодні заходу на електронну пошту та у вигляді смс на телефон, що вказані при реєстрації акредитованого учасника.

Вхід на Церемонію нагородження переможців здійснюється лише за наявності запрошення. Запрошення буде надіслано в поштомат Нової Пошти, який вказано при реєстрації. Акредитований учасник отримає смс-повідомлення на телефон про доставку. 

Акредитація для учасників конкурсної програми Effie Awards Ukraine 2021:

Кожна компанія - учасник* конкурсної програми отримує Full Pass акредитацію для 1 (одного) представника компанії.

Для активації даної акредитації необхідно заповнити усі дані про представника в особистому кабінеті учасника.

За бажанням учасники конкурсної програми можуть оформити в особистому кабінеті додаткові акредитації для інших представників своєї команди на платній основі.

*Учасником конкурсної програми є компанія (агентство або клієнт), яка безпосередньо зареєструвала заявку на сайті Конкурсу та вказана як така в Додатку №1 THE AUTHORIZATION & VERIFICATION FORM.

Акредитація для усіх бажаючих відвідати захід:

Для всіх бажаючих відвідати конференцію Best Marketing Practices та Церемонію нагородження переможців Effie Awards Ukraine необхідно пройти реєстрацію на сайті, оформити акредитацію в особистому кабінеті та оплатити її вартість.

Зареєструвавшись на сайті, в одному особистому кабінеті можна оформити акредитації на необмежену кількість представників своєї команди.

 
Вартість акредитації 

Увага! Всі вартості вказані без урахування ПДВ.

Знижки для членів Всеукраїнської рекламної коаліції:

20% - для дійсних членів ВРК

5% - для асоційованих членів ВРК