Головна Новини Пряма трансляція премії Effie Awards на Kyivstar Effie Backstage 2017 вже сьогодні

Новини

13 грудня 2017

Пряма трансляція премії Effie Awards на Kyivstar Effie Backstage 2017 вже сьогодні

Другий рік поспіль Kyivstar разом з Effie Awards Ukraine в рамках Церемонії нагородження переможців Effie Gala організовує мобільну студію Радіо Аристократи – Kyivstar Effie Backstage 2017.

Завдяки ініціативі нашого Генерального партнеру Kyivstar, ваші колеги, партнери, друзі та родина зможуть разом з вами слідкувати за перебігом подій та першими радіти за переможців премії Effie Awards Ukraine 2017!

13 грудня о 19:00 у Fairmont Grand Hotel Kyiv стане відомо, хто ж рухав вперед рекламну індустрію України у 2017 році. Дізнайтеся все про нагороди першими!

Завдяки якісному 3G від Kyivstar, Ярослав Лодигін та Валерія Чачібая покажуть Церемонію нагородження зсередини.

Kyivstar Effie Backstage працюватиме з 19:00 до 22:00. За цей час ми почуємо про враження та емоції переможців. Будьте готові, адже можливо саме ви та ваша команда станете учасником прямого ефіру!

«Сьогодні відбудеться одна з найбільш знакових подій в рекламній спільноті і завдячуючи 3G від Київстар, всі ті, хто не зміг потрапити на Церемонію, зможуть споглядати ексклюзивний стрімінг таємничого закулісся та дізнатися першими – хто ж став кращим з кращих. Чекаємо вас коло блакитних екранів смартфонів!» – прокоментував начальник департаменту маркетингових комунікацій компанії Київстар Юрій Чорненький.

Слухайте та дивіться на всіх онлайн-платформах Радіо Аристократи: на сторінці фейсбуку fb/aristocratsfm та на сайті aristocrats.fm.

 Бажаємо вдачі на Effie Awards Ukraine 2017! У ефір долетять найкращі!