Конференція  BEST MARKETING PRACTICES відбудеться 13 грудня 2019 року.

Місце проведення: конгрес-центр Mercure Congress Centre комплексу Mercure Kyiv Congress (вул. Вадима Гетьмана, 6, блок В, 4 поверх)

Програма Детальна програма конференції за посиланням.

Більше 30 кейсів найефективніших кампаній в області маркетингових комунікацій України.

Програма конференції буде складатися з кейсів-фіналістів Effie Awards Ukraine 2019.

В основі конференції унікальний і ексклюзивний контент, правовласником якого є Effie Awards Ukraine, представник всесвітньої програми Effie, золотого стандарту ефективності в сфері маркетингових комунікацій.

Проекти будуть представлені рекламодавцями в парі з агентством. Серед спікерів конференції маркетинг-директори і бренд-менеджери провідних українських компаній, керівники і креативні директори рекламних креативних, digital, агентств маркетингових сервісів, медіаагентств та інші гравці ринку.

В рамках конференції провідні експерти в області комунікацій поділяться власними кейсами, досвідом та ідеями як вони просували свої товари і послуги, розкажуть про найбільш ефективні інструменти і технології збільшення прибутку і збільшення показників ефективності. Учасники конференції зможуть детально дізнатися про секрети ефективності, задавши питання авторам кампаній.

Також особливу увагу спікери приділять ефективним рішеннями в різних сферах: продукти харчування та напої, FMCG, оптова і роздрібна торгівля, e-commerce, фармацевтичний бізнес, фінансові та страхові послуги, телекомунікації, туризм та розваги, та інше.

Переможці Effie Awards Ukraine 2019 будуть анонсовані після закінчення конференції – увечері 13 грудня на Церемонії нагородження переможців Effie Gala, яка пройде вже в 14 раз в Україні.

 

Деталі оформлення акредитації та вартість участі на подію за посиланням.