За підсумками Effie Awards Ukraine визначаються рейтинги ефективності комунікаційних, медіа агентств та рекламно-комунікаційних холдингів, а також імена найефективніших рекламодавців та брендів України.

Також всі результати Effie Awards Ukraine включаються в міжнародні рейтинги Effie Index, рейтинг найефективних компаній та брендів у всьому світі. 

Effie Index - це глобальний рейтинг маркетингової ефективності. Кредитси, які учасники надають щороку при подачі заявок, використовуються для підрахунку даного рейтингу.
 

Види рейтингів ефективності

Рейтинги ефективності комунікаційних агентств України

1. Національний рейтинг ефективності комунікаційних агентств

Рейтинг ефективності ВРК проводиться в кінці кожного року за результатами щорічної премії Effie Awards Ukraine та повністю відповідає міжнародними правилами рейтингів ефективності The Effie Index.

Якщо проект стає фіналістом або переможцем Effie Awards Ukraine, то надана інформація про агентства буде використана для підрахунку рейтингу ефективності комунікаційних агентств України, а також буде надана Effie Worldwide для підрахунку глобального рейтингу ефективності The Effie Index.

До 2021 року включно система начислення балів для основних агентств за результатами EFFIE AWARDS UKRAINE була такою:

Shortlist – 2
Bronze – 4
Silver – 6
Gold – 8
Grand Prix – 12

Крім основного агентства (заявника проекту), всі інші агентства-партнери, що працювали над проектом Effie Awards Ukraine (що став фіналістом/переможцем), якщо вони вказані в заявці як агентство-партнер (contributing agency), теж отримують бали, але з коефіцієнтом 0,5. Максимальна кількість агентств-партнерів - чотири команди.

До 2021 року включно cистема начислення балів для агентств-партнерів за результатами EFFIE AWARDS UKRAINE:

Shortlist – 1
Bronze – 2
Silver – 3
Gold – 4
Grand Prix – 6

В 2022 році Effie Worldwide переглянула методику рейтингування з метою підвищення якості та ефективності маркетингу. Починаючи з 2022 року, вступить в дію нова методика.

З 2022 року система начислення балів за результатами EFFIE AWARDS UKRAINE буде такою:

Для основних агентств

Shortlist – 2
Bronze – 6
Silver – 12
Gold – 24
Grand Prix – 48

Для агентств-партнерів

Shortlist – 1
Bronze – 2
Silver – 6
Gold – 12
Grand Prix – 24

2. Також підраховуються бали для українських комунікаційних агентств за результатами їх участі у міжнародних програмах Effie

Всі нагороди розраховуються за тією ж єдиною системою присвоєння балів, без множення на коефіцієнти. Ці результати не додаються до національного рейтингу ефективності.

Рейтинги ефективності медіа агентств України

Рейтинг ефективності медіа агентств проводиться за тими ж принципами та паралельно з Рейтингом ефективності комунікаційних агентств за результатами щорічної премії Effie Awards Ukraine.

Рейтинги ефективності рекламно-комунікаційних холдингів, брендів та рекламодавців.

Також за результатами всіх агентств, що входять до складу холдингів, розраховується РЕЙТИНГ ЕФЕКТИВНОСТІ РЕКЛАМНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ХОЛДИНГІВ УКРАЇНИ.

Крім цього, за результатами Effie Awards Ukraine підраховуються бали не тільки агентствам, а й рекламодавцям та брендам. Таким чином визначаються найефективніший рекламодавець року THE MOST EFFECTIVE MARKETER та найефективніший бренд року THE MOST EFFECTIVE BRAND.