За підсумками Effie Awards Ukraine визначаються рейтинги ефективності комунікаційних, медіа агентств та рекламно-комунікаційних холдингів, а також імена найефективніших рекламодавців та брендів України.

Також всі результати Effie Awards Ukraine включаються в міжнародні рейтинги Effie Index, рейтинг найефективних компаній та брендів у всьому світі. 

Effie Index - це глобальний рейтинг маркетингової ефективності. Кредитси, які учасники надають щороку при подачі заявок, використовуються для підрахунку даного рейтингу.
 

Види рейтингів ефективності

Рейтинг ефективності комунікаційних агентств України

Національний рейтинг ефективності комунікаційних агентств проводиться Всеукраїнською рекламною коаліцією в кінці кожного року за результатами щорічної премії Effie Awards Ukraine та повністю відповідає міжнародними правилами рейтингів ефективності The Effie Index.

Якщо проєкт стає фіналістом або переможцем Effie Awards Ukraine, то надана інформація про агентства буде використана для підрахунку рейтингу ефективності комунікаційних агентств України, а також буде надана Effie Worldwide для підрахунку глобального рейтингу ефективності The Effie Index.

Cистема начислення балів за результатами Effie Awards Ukraine

Для основних агентств: Shortlist – 2; Bronze – 6; Silver – 12; Gold – 24; Grand Prix – 48.

Для агентств-партнерів: Shortlist – 1; Bronze – 3; Silver – 6; Gold – 12; Grand Prix – 24.

Рейтинги ефективності медіа агентств України

Рейтинг ефективності медіа агентств проводиться за тими ж принципами та паралельно з Рейтингом ефективності комунікаційних агентств за результатами щорічної премії Effie Awards Ukraine.

Рейтинги ефективності рекламно-комунікаційних груп, брендів та рекламодавців.

Також за результатами всіх агентств, що входять до складу груп, розраховується РЕЙТИНГ ЕФЕКТИВНОСТІ РЕКЛАМНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ГРУП УКРАЇНИ.

Крім цього, за результатами Effie Awards Ukraine підраховуються бали не тільки агентствам, а й рекламодавцям та брендам. Таким чином визначаються найефективніший рекламодавець року THE MOST EFFECTIVE MARKETER та найефективніший бренд року THE MOST EFFECTIVE BRAND.

 

Результати участі українських агенцій в міжнародних програмах Effie

Окремо для українських комунікаційних агентств підраховуються бали за результатами їх участі у міжнародних програмах Effie. 
Всі нагороди розраховуються за тією ж єдиною системою присвоєння балів, без множення на коефіцієнти. Ці результати не додаються до національного рейтингу ефективності.