27 жовтня 2023

Запрошуємо на Церемонію Effie Gala та конференцію Best Marketing Practices

24 листопада відбудеться Церемонія нагородження переможців Effie Awards Ukraine та конференція Best Marketing Practices. Реєстрація на сайті еffie.org.ua відкрита до 20 листопада.

Захід пройде в конгрес-центрі Mercure Congress Centre. У денній програмі, на конференції Best Marketing Practices, відвідувачів чекає ексклюзивний контент, адже програма конференції складатиметься з кейсів-фіналістів премії Effie Awards Ukraine 2023. Учасники дізнаються про найефективніші кампанії України від їх авторів – клієнтів (маркетинг-директорів чи бренд-менеджерів провідних українських компаній) в парі з агентствами (CEO, стратегів чи креативних директорів) – все про їх виклики, контекст, цілі, комунікаційні стратегії, результати та інше.

Детальна програма Best Marketing Practices з’явиться на початку листопада – тож слідкуйте за оновленнями на сайті effie.org.ua.

Ввечері 24 листопада відбудеться Церемонія нагородження переможців Effie Awards Ukraine, на якій стануть відомі імена найефективніших рекламних кампаній України 2023 року.

За результатами премії Effie Awards Ukraine 2023 будуть анонсовані національні рейтинги ефективності комунікаційних та медіа агентств, рекламно-комунікаційних груп, рекламодавців та брендів України. Всі результати української програми Effie включають до міжнародного рейтингу ефективності Effie Index рекламодавців, брендів та агентств. Також на події буде анонсовано лідера рейтингу «Агенство року 2023».

На сайті еffie.org.ua можна оформити акредитацію окремо на конференцію Best Marketing Practices, окремо на Церемонію Effie Gala або Full Pass акредитацію на денну та вечірню програми.

Реєстрація акредитацій на cайті відкрита до 20 листопада 2023.

Деталі оформлення акредитацій дивіться тут. Для членів Всеукраїнської рекламної коаліції діють знижки, а для учасників конкурсної програми Effie 2023 – спеціальні умови.

До зустрічі на заході!