13 квітня 2023

Effie Awards Europe 2023: календар подій

Effie Awards Europe повідомили про цьогорічний старт прийому конкурсних робіт з 8 травня. Українські робити мають спеціальні умови на європейському конкурсі.

Effie — це глобальний форум, який веде, надихає та підтримує як саму практику, так й практиків маркетингової ефективності. Нагороди відкриті для всіх агентств і брендів, які хочуть отримати визнання за їхні найефективніші маркетингові зусилля, які зробили зміни в суспільстві та досягли реальних, вимірних результатів.

В межах співпраці організаторів Effie Awards Europe та ВРК як організатора Effie Awards Ukraine, цьогорічна участь українських робіт на європейському конкурсі буде мати спеціальні умови – безкоштовна участь до першого дедлайну (до 31 липня).

Українські команди зможуть брати участь лише в 2 категоріях:

  • Multi-market – для кампаній, які були реалізовані на території двох або більше європейських країн;
  • Positive Change – для соціально значущих кампаній, які були реалізовані в одній країні.

Участь українських робіт у категорії Best of Europe, яка створена для компаній, що отримали золото та гран-прі на національних конкурсах Effie 2022 року, є неможливою, адже в зв’язку з війною Effie Awards Ukraine не проводився у минулому році.

Всі деталі з'являються на сайті Effie Europe після 8 травня. А поки занотуйте ключові дати Effie Awards Europe 2023:

  • Старт прийом конкурсних робіт – 8 травня
  • 1 дедлайн – 31 липня
  • 2 дедлайн – 31 серпня
  • 3 дедлайн – 12 вересня
  • Фінальний дедлайн – 22 вересня
  • Оголошення команди журі – червень
  • Суддівство – вересень-жовтень
  • Effie Day у Брюсселі (засідання Гран журі, Effie Effectiveness Forum та Церемонія нагородження переможців Effie Awards Europe 2023) – 5 грудня

З 2019 року головами журі Effie Europe ставали клієнти та керівники агентств. Наразі оголошено ім’я першого голови журі – Ayesha Walawalkar, Chief Strategy Officer, Mullenlowe Group UK, а незабаром повідомлять про співголову журі.

Ayesha очолює департамент інтегрованого стратегічного планування Mullenlowe UK, зосереджуючись на стимулюванні зростання як для агентства, так і для його клієнтів завдяки прикладним навичкам і мисленню різноманітних креативних і стратегічних умів. Корінна британка, Ayesha майже тридцять років очолює стратегію для деяких із найвідоміших світових брендів як у Великобританії, так і в регіоні EMEA, а також на таких різноманітних ринках, як Китай, Південно-Східна Азія та Латинська Америка.

«Я дуже рада і маю честь бути головою Effie Awards Europe 2023. Проводити час з такими талановитими та досвідченими колегами, обговорюючи найкращі, найбільш інноваційні та ефективні роботи в нашій галузі – це не просто привілей, це задоволення!», – сказала Ayesha Walawalkar.

Effie Awards Europe організовує Європейська асоціація комунікаційних агентств (EACA) у партнерстві з Google, Європейським альянсом інтерактивної цифрової реклами (EDAA), Adforum.com та Viva Xpress Logistics.

В разі виникнення питань звертайтесь до представника Effie Europe за мейлом kasia.gluszak@eaca.eu. Слідкуйте за новинами на сайті www.effie-europe.com.