13 червня 2023

Розпочато формування журі Effie Awards Ukraine 2023

Всеукраїнська рекламна коаліція, що є організатором Effie Awards Ukraine, оголошує про початок формування журі сезону 2023 та запрошує експертів рекламно-комунікаційного ринку надсилати рекомендації.

Міжнародна премія Effie Awards відома рекламодавцям та агенціям як найпрестижніша нагорода в світі в галузі маркетингових комунікацій, яку отримують за головне досягнення в сфері – ефективність. Вже понад 50 років отримання нагороди Effie є глобальним символом успіху в індустрії. Тому ВРК дуже ретельно підходить до формування команд журі, адже саме вони визначають переможців – найбільш успішні кампанії в Україні.

Щороку оргкомітет прагне до створення професійної та збалансованої команди журі, в якій представлена як клієнтська, так і агентська експертиза по кожному напряму індустрії чи спеціалізації агентства. До журі Effie входять провідні маркетинг-спеціалісти, що працюють у компаніях рекламодавців, топ-менеджери комунікаційних агентств, медіаексперти, дослідники та консультанти.

Суддівство в цьому році відбудеться в три тури, що пройдуть в онлайн форматі.

·       I ROUND – 16-20 жовтня

·       II ROUND – 30 жовтня-3 листопада                    

·       GRAND JURY  – 10 листопада

Члени ВРК та компанії, що брали активну участь у Effie Awards Ukraine попередніх років, можуть рекомендувати кандидатів до журі Effie Awards Ukraine 2023.

Від кожної агенції розглядається не більше 4-х кандидатів:

·       один представник комунікаційної агенції,

·       до 3-х кандидатів – маркетинг-спеціалісти компаній-рекламодавців.

Рекомендації необхідно надати до 30 червня за посиланням.

Відбір суддів буде здійснено на підставі наступних критеріїв: досвід роботи в галузі, досвід роботи на управлінській позиції, досвід суддівства та участь в конкурсній програмі Effie.

Всі надіслані рекомендації будуть розглянуті. Оргкомітет залишає за собою право остаточного визначення списку журі Effie Ukraine 2023, що буде анонсований в серпні.

В разі виникнення питань, пов’язаних з формуванням журі, звертайтесь до оргкомітету – pr@vrk.org.ua.