4 жовтня 2017

Час спливає. Дедлайни змінюються. Ціна зростає: 15 жовтня - I DEADLINE на Effie Awards Ukraine 2017

Effie Awards Ukraine 2017 оголошує про I DEADLINE подачі конкурсних робіт – 15 жовтня. Варто нагадати, що ціна подачі роботи збільшується з кожним подальшим дедлайном.

Щорічний конкурс Effie Awards задає стандарти маркетингової ефективності в усьому світі та має на меті відзначити найефективніші кампанії маркетингових комунікацій, створені та реалізовані в Україні.

Аби відповідати вимогам ринку, який не стоїть на місці, оргкомітет додав до конкурсної програми Effie Awards Ukraine 2017 ряд нових категорій: "Комп'ютерна техніка, телефони, гаджети", "Програмне забезпечення, додатки, ігри", "Мода. Стиль. Одяг. Прикраси. Аксесуари", "Кампанія з ефективним використанням Programmatic Buying", "Разове залучення", "Програма лояльності", "Споживча активація", "Нативна реклама". Категорія "Ренесанс" трансформувалася в "Ребрендинг". Також була оновлена категорія брендованого контенту - "Брендований контент та послуга".

Переможці всіх 49 категорій будуть нагороджені 13 грудня в Fairmont Grand Hotel Kyiv, за адресою Київ, вулиця Набережно-Хрещатицька, 1.

Алгоритм дій учасника:

  1. Ознайомитись із правилами участі
  2. Визначитися із кількістю робіт та категоріями подачі
  3. Пройти реєстрацію on-line та загрузити необхідні матеріали
  4. Передати до Оргкомітету заповнені заявки та додатки.
  5. Запросити та оплатити рахунок за участь

Ключові дати:

  • 15 жовтня 2017 - I DEADLINE
  • 31 жовтня 2017 - II DEADLINE
  • 7 листопада 2017 - ​LAST MINUTE DEADLINE
  • 13 грудня 2017 - Конференція BEST MARKETING PRACTICES та Церемонія нагородження переможців EFFIE AWARDS UKRAINE 2017

Про всі деталі подачі заявок учасники можуть дізнатися на сайті премії в розділі "Конкурс" – effie.org.ua. У разі запитань, звертайтеся до оргкомітету: +380 44 490-90-30,  Катерина Грабовська, festival@vrk.org.ua