УЧАСТЬ У EFFIE AWARDS UKRAINE 2023

На конкурс Effie Awards Ukraine 2023 приймаються проєкти, реалізовані на території України, та в будь-який проміжок часу в межах встановленого періоду:

1. Поточний період: 24 лютого 2022 року – 30 вересня 2023 року (для категорії Sustained success – з 2020 року або раніше).

2. Довоєнний період: 1 січня 2021 року – 23 лютого 2022 року.

Результати, отримані після закінчення визначеного правилами періоду, та які безпосередньо пов’язані з кампанією, яка при цьому проходила в межах зазначеного конкурсного періоду, можуть бути додані. 

В категорію SUSTAINED SUCCESS:

 • Приймаються проєкти, реалізовані на території України, що мали стійкий успіх протягом трьох і більше років.
 • Як мінімум, запуск кампанії та її результати повинні датуватися, починаючи з 2020 року, і повинні включати результати поточного конкурсного періоду: 24 лютого 2022 – 30 вересня 2023. До участі також приймаються кампанії, що були запущені раніше 2020 року.
ОБМЕЖЕННЯ ПО КІЛЬКОСТІ КАТЕГОРІЙ

Одна і та ж кампанія може бути зареєстрована до участі у різні категорії. Максимум можна обрати 4 категорії для однієї рекламної кампанії. При цьому зверніть увагу, що з переліку Індустріальних категорій може бути обрана лише 1 (одна) продуктова категорія та не більше 2 (двох) категорій з блоку Commerce & Shopper. Для кожної обраної категорії має бути створена окрема заявка, що оплачується як окрема робота

У випадку подачі однієї рекламної кампанії у декілька категорій, заявки повинні бути адаптовані під різні категорії з різницею за цілями, завданнями і результатами. Члени журі помічають факти, коли одна стандартна заявка використовується в декількох категоріях, що може призвести до зниження балів.

Проєкт на участь у Effie Awards Ukraine 2023 може бути зареєстрований як компанією-рекламодавцем, так і рекламним агентством, що реалізовувало кампанію.

Кампанії, які розроблялися декількома агентствами, можуть подаватися на розгляд в рамках однієї категорії тільки один раз і від одного заявника, але всі агентства, що брали участь у розробці проєкту, можуть бути вказані.

Оргкомітет Effie Awards Ukraine залишає за собою право перемістити заявку в іншу категорію, уточнити/змінити опис категорії та (або) відмовити в прийомі заявки.

Для того, щоб заявка була прийнята для участі, повинна бути пройдена он-лайн реєстрація, завантажені всі матеріали заявки і проведена оплата. Після подачі заявки не можна вносити будь-які зміни без звернення до Оргкомітету Effie Awards Ukraine. Зміни в заявці неможливі після початку роботи журі.
 

ПРАВИЛА ТА ПОРЯДОК НАДАННЯ ВСІХ МАТЕРІАЛІВ ЗАЯВКИ

Ознайомитись із правилами участі
Визначитися із кількістю робіт
Скачати текстову форму заявки (відповідно до обраної категорії) з додатками на сайті конкурсу
Завантажити на сайт готові форми заявки разом з креативними матеріалами
Сплатити рахунок за участь
 1. Ознайомитись з правилами участі

Необхідно вивчити усі умови участі та вимоги до матеріалів, що зазначені на сайті Effie Awards Ukraine.

В Effie Entry Kit зібрана ключова інформація, що допоможе учаснику ознайомитися з усіма етапами конкурсної програми. Завантажте Effie Entry Kit за посиланням.

Також можна переглянути додаткові поради від журі у документі Effective Entry Guide

 1. Визначити кількість заявок

Кількість заявок залежить не стільки від кількості реалізованих вами кампаній, а більше від того, в одну чи декілька категорій ви збираєтесь реєструвати кожну кампанію. Адже один і той самий проєкт можна представити на розгляд журі як в рамках 1 (однієї) Індустріальної категорії так і подати його до Спеціальної категорії (напр. Малобюджетні кампанії, Ребрендінг та ін).

Максимум можна обрати 4 категорії для однієї рекламної кампанії. З переліку Індустріальних категорій може бути обрана лише 1 (одна) продуктова категорія та не більше 2 (двох) категорій з блоку Commerce & Shopper.

Заявки для декількох категорій оформлюються у вигляді окремих заявок та оплачуються як окремі роботи.

 1. Пройти реєстрацію on-line на сайті Effie Awards Ukraine

Реєструючись на сайті та оплачуючи роботи, ви підтверджуєте свій статус учасника/заявника проекту. При реєстрації необхідно вказати кількість заявок та відповідальну контактну особу з питань вашої участі в конкурсі, а також іншу інформацію, яку вам буде запропоновано заповнити.

 1. У розділі "Заявка та додатки" скачати та заповнити документи: текстову форму заявки Entry Form (відповідно до обраної категорії) разом з додатками (№1 Authorization & Verification Form, №2 Additional Data). Документи мають бути заповнені двома мовами (українською та англійською) у вигляді окремих файлів.

 1. Завантажити готові заповнені документи: заявка разом з додатками, креативні матеріали, основне зображення Primary Publicity Image та логотипи компаній завантажуються в особистому кабінеті учасника на сайті Effie Awards Ukraine до зазначеного дедлайну.

В день завантаження фінальної версії заявки на сайт конкурсу фіксується дата, згідно з якою буде виставлений рахунок на оплату участі відповідно до визначеного дедлайну.

Матеріали завантажуються на сайті у вигляді двох архівних папок. Назва кожної з папок має включати: назву учасника / заявника, назву категорії, назву кампанії:

 • В першому архіві має бути папка з готовою заповненою текстовою формою заявки (Entry Form) та заповнені додатки двома мовами.
 • В другому архіві має бути збережена папка з усіма креативними матеріалами, а також папка з логотипами основного агентства та клієнта(ів).

Основне зображення Primary Publicity Image завантажується в спеціальному полі в особистому кабінеті.

Зверніть увагу! Всі готові матеріали заявки завантажуються лише онлайн в особистому кабінеті учасника. Додатково передавати друковані версії заявок та додатки до Оргкомітету конкурсу не потрібно.

 1. Сплатити рахунок за участь

Завантаживши заявку в особистому кабінеті учасник зобов'язується сплатити вартість участі роботи.
Всі завантажені заявки будуть автоматично передані на суддівство, а сплата за участь є обов'язковою.

УЧАСТЬ РОБІТ МИНУЛИХ РОКІВ

Заявки переможців попередніх років можуть бути зареєстровані до конкурсної програми цього року за умови, що рекламна кампанія продовжується, а також досягла результату в межах поточного періоду.

Умови для заявок, що зареєстровані для участі в рамках довоєнного періоду:

 • «Золоті» переможці Effie 2021 мають змогу зареєструвати свою заявку в будь-яку категорію, окрім тої, в якій отримали «золото». А "золоті" переможці 2020 року (і раніше) можуть обрати будь-яку категорію для участі.
 • «Срібні» та «бронзові» переможці Effie мають змогу зареєструвати заявку до будь-якої категорії.
 • Заявки переможців категорії "Бізнес-виклик, або Давид проти Голіафа" 2021 (Золото/Срібло/Бронза) не можуть бути зареєстровані цього року до цієї ж самої категорії. В дану категорію повторно можуть бути зареєстровані заявки переможців 2020 року чи раніше.