УЧАСТЬ У EFFIE AWARDS UKRAINE 2021

На конкурс Effie Awards Ukraine 2021 приймаються проекти, реалізовані на території України, та в будь-який проміжок часу  в рамках встановленого періоду: 1 січня 2020 – 1 листопада 2021 (для категорії Sustained Success: починаючи з 1 листопада 2018 року), за винятком кампаній, які брали участь у конкурсі минулого року Effie 2020. 

Проект повинен демонструвати результати в рамках вищезазначеного періоду. Не вносьте в заявку результати, отримані після зазначеного правилами періоду (після 1 листопада 2021), оскільки це може привести до дискваліфікації заявки.  До опису заявки можна включати дані попередніх періодів кампанії для того, щоб краще зрозуміти контекст кампанії (ситуацію, обставини тощо).

До участі в нових категоріях допускаються кампанії, реалізовані в будь-який проміжок часу  в рамках подовженого періоду: 1 листопада 2019 – 1 листопада 2021.

В категорію SUSTAINED SUCCESS:

 • Приймаються проекти, реалізовані на території України, що мали стійкий успіх протягом трьох і більше років.
 • Як мінімум, запуск кампанії та її результати повинні датуватися, починаючи з 1 листопада 2018 року, і повинні включати результати поточного конкурсного періоду: : 1 листопада 2020 – 1 листопада 2021. До участі також приймаються кампанії, що були запущені раніше 1 листопада 2018 року.
 • Внесення результатів, отриманих після зазначеного правилами періоду (після 1 листопада 2021) може привести до дискваліфікації заявки.
ОБМЕЖЕННЯ ПО КІЛЬКОСТІ КАТЕГОРІЙ

Один і той же проект можна подавати на участь у різні категорії.

Максимум можна обрати 4 категорії для подачі однієї рекламної кампанії з блоку Індустріальних, Спеціальних та Shopper категорій.

Зверніть увагу! З переліку Індустріальних категорій може бути обрана лише 1 (одна) продуктова/сервісна категорія.

Окремо для подачі цього ж проекту можна обрати категорію з блоку Positive Change.

У випадку подачі однієї рекламної кампанії у декілька категорій, заявки повинні бути адаптовані під різні категорії з різницею за цілями, завданнями і результатами. Члени журі помічають факти, коли одна стандартна заявка використовується в декількох категоріях, що може призвести до зниження балів.

ПОДАЧА РОБІТ МИНУЛИХ РОКІВ

Заявки переможців минулих років можуть бути подані в конкурсну програму цього року за умови, що їх рекламна кампанія продовжується, а також досягла результату в рамках поточного періоду.

 •  «Золоті» переможці Effie 2020 мають змогу подати свою заявку в будь-яку категорію, окрім тої, в якій отримали «золото». А "золоті" переможці 2019 року (і раніше) можуть обрати будь-яку категорію для подачі.
 •  «Срібні» та «бронзові» переможці Effie мають змогу подати заявку до будь-якої категорії.
 •  Заявки переможців категорії "Бізнес-виклик, або Давид проти Голіафа" 2020 (Золото/Срібло/Бронза) не можуть бути подані цього року до цієї ж самої категорії. В дану категорію повторно можуть бути подані заявки переможців 2019 року чи раніше.

Проект на участь у Effie Awards Ukraine 2021 може бути зареєстрований як компанією-рекламодавцем, так і рекламним агентством, що реалізовувало кампанію.

Кампанії, які розроблялися декількома агентствами, можуть подаватися на розгляд в рамках однієї категорії тільки один раз і від одного заявника, але всі агентства, що брали участь у розробці проекту, можуть бути вказані.

Оргкомітет Effie Awards Ukraine залишає за собою право перемістити заявку в іншу категорію, уточнити/змінити опис категорії та (або) відмовити в прийомі заявки.

Для того, щоб заявка була прийнята для участі, повинна бути пройдена он-лайн реєстрація, завантажені всі матеріали заявки і проведена оплата. Після подачі заявки не можна вносити будь-які зміни без звернення до Оргкомітету Effie Awards Ukraine. Зміни в заявці неможливі після початку роботи журі.
 

ПРАВИЛА ТА ПОРЯДОК НАДАННЯ ВСІХ МАТЕРІАЛІВ ЗАЯВКИ

Ознайомитись із правилами участі
Визначитися із кількістю робіт
Скачати текстову форму заявки (відповідно до обраної категорії) з додатками на сайті конкурсу
Завантажити на сайт готові форми заявки разом з креативними матеріалами
Оплатити рахунок за участь
 1. Ознайомитись з правилами участі

Необхідно вивчити усі умови участі та вимоги до матеріалів

 1. Визначити кількість заявок

Кількість заявок залежить не стільки від кількості реалізованих вами кампаній, а більше від того, в одну чи декілька категорій ви збираєтесь реєструвати кожну кампанію. Адже один і той самий проект можна представити на розгляд журі як в рамках 1 (однієї) Індустріальної категорії так і подати його до Спеціальної категорії (напр. Малобюджетні кампанії, Ребрендінг та ін)

Максимум можна обрати 4 категорії для подачі однієї рекламної кампанії з блоку Індустріальних, Спеціальних та Shopper категорій. Окремо для подачі цього ж проекту можна обрати категорію з блоку Positive Change.

Заявки для декількох категорій оформлюються у вигляді окремих заявок та оплачуються як окремі роботи.

 1. Пройти реєстрацію on-line на сайті  Effie Awards Ukraine

Реєструючись на сайті та оплачуючи роботи, ви підтверджуєте свій статус учасника/заявника проекту. При реєстрації необхідно вказати кількість заявок та відповідальну контактну особу з питань вашої участі в конкурсі, а також іншу інформацію, яку вам буде запропоновано заповнити.

 1. У розділі "Заявка та додатки" скачати та заповнити документи: текстову форму заявки Entry Form (відповідно до обраної категорії) разом з додатками (№1 Authorization & Verification Form, №2 Additional Data). Документи мають бути заповнені двома мовами (українською та англійською) у вигляді окремих файлів.

 1. Завантажити готові заповнені документи: заявку разом з додатками, креативними матеріалами, зображенням Key Visual та логотипами компаній  в особистому кабінеті учасника до зазначеного дедлайну.

В день завантаження фінальної версії заявки на сайт конкурсу фіксується дата, згідно з якою буде виставлений рахунок на оплату участі відповідно до визначеного дедлайну.

Матеріали завантажуються на сайт у вигляді двох архівних папок. Назва кожної з папок має містити: назву учасника / заявника, назву категорії, назву кампанії:

 • В першій папці має бути збережена готова заповнена текстова форма заявки (Entry Form) та заповнені додатки двома мовами.
 • В другій папці мають бути збережені усі креативні матеріали. Також в цій папці потрібно окремо зберегти логотипи основного агентства та клієнта(ів).

Зображення Key Visual завантажується в окремому полі в особистому кабінеті.

Зверніть увагу! Всі готові матеріали заявки завантажуються лише онлайн в особистому кабінеті учасника. Додатково передавати друковані версії заявок та додатки до Оргкомітету конкурсу не потрібно.

 1. Оплатити рахунок за участь

Завантаживши заявку в особистому кабінеті учасник зобов'язується оплатити вартість подачі роботи.
Всі завантажені заявки будуть автоматично передані на суддівство, а оплата за участь є обов'язковою.