УЧАСТЬ У EFFIE AWARDS UKRAINE 2019

На конкурс Effie Awards Ukraine 2019 приймаються проекти, реалізовані на території України з 1 січня 2018 року по 1 листопада 2019 року (для категорії "Кампанії з тривалим ефектом" з 1 січня 2017 (або раніше) по 1 листопада 2019). Проект повинен демонструвати результати в рамках зазначеного періоду.

 • У заявку можна включати дані і результати більш раннього періоду кампанії для того, щоб зрозуміти вагу поставлених завдань, цілей і досягнутих результатів вже протягом зазначеного правилами періоду. Наявність такої інформації добре сприймається, але результати будуть оцінюватися виключно за період 2018-2019 рр.
 • Суддям може стати в нагоді розуміння проекту в існуючих ринкових умовах, а також прогноз подальшого розвитку проекту, якщо його реалізація ще триває. Тому вітається демонстрація прогнозів і очікувань проекту.

Заявки переможців минулих років можуть бути подані в конкурсну програму цього року за умови, що їх рекламна кампанія продовжується цього року, а також досягла результату в рамках поточного року.

 •  «Золоті» переможці Effie 2018 мають змогу подати свою заявку в будь-яку категорію, окрім тої, в якій отримали «золото». А "золоті" переможці 2017 року (і раніше) можуть обрати будь-яку категорію для подачі.
 •  «Срібні» та «бронзові» переможці Effie мають змогу подати заявку до будь-якої категорії.
 •  Заявки переможців категорії "Бізнес-виклик, або Давид проти Голіафа" 2018 (Золото/Срібло/Бронза) не можуть бути подані цього року до цієї ж самої категорії. В дану категорію повторно можуть бути подані заявки переможців 2017 року чи раніше.

Проект на участь у Effie Awards Ukraine 2019 може бути зареєстрований як компанією-рекламодавцем, так і рекламним агентством, що реалізовувало кампанію.

Кампанії, які розроблялися декількома агентствами, можуть подаватися на розгляд в рамках однієї категорії тільки один раз і від одного заявника, але всі агентства, що брали участь у розробці проекту, можуть бути вказані.

Один і той же проект можна подавати на участь у різні категорії. Важливо! Максимум можна обрати 4 категорії для подачі однієї рекламної кампанії (в т.ч. тільки 1(одна) може бути з переліку Продутових категорій) . У такому випадку, заявки повинні бути адаптовані під різні категорії з різницею за цілями, завданнями і результатами. Члени журі помічають факти, коли одна стандартна заявка використовується в декількох категоріях, що може призвести до зниження балів.

Оргкомітет Effie Awards Ukraine залишає за собою право перемістити заявку в іншу категорію, уточнити/змінити опис категорії та (або) відмовити в прийомі заявки.

Для того, щоб заявка була прийнята для участі, повинна бути пройдена он-лайн реєстрація, завантажені всі матеріали заявки і проведена оплата. Після подачі заявки не можна вносити будь-які зміни без звернення до Оргкомітету Effie Awards Ukraine. Зміни в заявці неможливі після початку роботи журі.
 

ПРАВИЛА ТА ПОРЯДОК НАДАННЯ ВСІХ МАТЕРІАЛІВ ЗАЯВКИ

Ознайомитись із правилами участі
Визначитися із кількістю робіт
Завантажити на сайт готові форми заявки разом з креативними матеріалами
Оплатити рахунок за участь
 1. Ознайомитись з правилами участі

Необхідно вивчити усі умови участі та вимоги до матеріалів

 1. Визначити кількість заявок

Кількість заявок залежить не стільки від кількості реалізованих вами кампаній, а більше від того, в одну чи декілька категорій ви збираєтесь реєструвати кожну кампанію. Адже один і той самий проект можна представити на розгляд журі як в рамках 1 (однієї) продуктової категорії так і подати його до крос-категорії, такі як Малобюджетні кампанії, Ребрендінг та ін. 
Важливо! Один проект може бути поданий максимум у 4 різні категорії. 
Заявки для декількох категорій оформлюються у вигляді окремих заявок та оплачуються як окремі роботи.

 1. Пройти реєстрацію on-line на сайті  Effie Awards Ukraine

Реєструючись на сайті та оплачуючи роботи, ви підтверджуєте свій статус учасника/заявника проекту. При реєстрації необхідно вказати кількість заявок та відповідальну контактну особу з питань вашої участі в конкурсі, а також іншу інформацію, яку вам буде запропоновано заповнити.

 1. У розділі "Заявка та додатки" скачати та заповнити текстову форму заявки Entry Form разом з додатками (№1 Authorization & Verification Form, №2 Confidentiality & Publication Policies, №3 Credit Policies). Документи мають бути заповнені двома мовами (українською та англійською) у вигляді окремих файлів.

 1. Завантажити готову заповнену заявку разом з додатками, креативними матеріалами, зображенням Key Visual та логотипом компанії  в особистому кабінеті учасника до зазначеного дедлайну.

В день завантаження фінальної версії заявки на сайт конкурсу фіксується дата, згідно з якою буде виставлений рахунок на оплату участі відповідно до визначеного дедлайну.

Матеріали завантажуються на сайт у вигляді двох архівних папок. Назва кожної з папок має містити: назву учасника / заявника, назву категорії, назву кампанії.

В першій папці має бути збережена готова заповнена текстова форма заявки (Entry Form) та заповнені додатки двома мовами.

В другій папці мають бути збережені усі креативні матеріали. Також в папці потрібно окремо зберегти логотип компанії-учасника.

Зображення Key Visual завантажується в окремому полі в особистому кабінеті.

Зверніть увагу! Всі готові матеріали заявки завантажуються лише онлайн в особистому кабінеті учасника. Додатково передавати друковані версії заявок та додатки до Оргкомітету конкурсу не потрібно.

 1. Оплатити рахунок за участь

Неоплачені заявки не допускаються до участі.