ОНОВЛЕНІ МАТЕРІАЛИ 

Відповідно до запропонованих Effie Worldwide змін, Effie Ukraine оновив комунікаційні матеріали, які є єдиними для бренду Effie. Зміни стоються як логотипу, кольорової палітри і т.п., так і конкурсних правил подачі заявок.

EFFIE ENTRY KIT

За посиланням можна завантажити Effie Entry Kit, де зібрана ключова інформація, що допоможе учасникам ознайомитися з усіма етапами конкурсної програми Effie Awards Ukraine 2023.

КОНКУРСНІ ЗАЯВКИ

Effie Awards Ukraine 2023 має три текстові форми заявок:

• Standard Entry Form - стандартна форма для всіх індустріальних та спеціальних категорій (окрім категорій Sustained Success та Performance Marketing)
• Sustained Success Entry Form - окрема форма для категорії D-51. Sustained Success
• Performance Marketing Entry Form  - окрема форма  для категорії F-64. Performance Marketing

Всі бланки заявок можна завантажити в розділі «Заявки та додатки».

КОНКУРСНІ КАТЕГОРІЇ

В 2023 році блок Спеціальних конкурсних категорій поділено на розділи, що сфокусовані на вирішенні конкретної бізнес-ситуації чи виклику: Audience; Brand Content, Entertainment, & Experiential Marketing; Business Achievement & Challenge; Commerce & Shopper; Digital; Media; Marketing Innovation Solutions; Positive Change; Topical & Annual events.

Оновлено список конкурсних категорій та їх опис. Також з'явилися нові категорії:

D-47. New Product or Service Line Extension
D-50. Sponsorships
E-52. Category/Aisle Evolution
E-53. Challenger Brand Solution
E-55. Experiential Shopper Marketing
H-71. Business/Product/Service Innovation
H-72. Customer Experience
I-77. Positive Change – Social Good: Diversity, Equity & Inclusion
I-78. Positive Change – Social Good: PEACE

Детально ознайомитися з оновленим списком категорій та їх описами можна в розділі «Категорії»

КОНКУРСНИЙ ПЕРІОД

Цього року, окрім поточного конкурсного періоду: 24 лютого 2022 – 30 вересня 2023 (для категорії Sustained Success – з 2020 року або раніше), можуть бути також зареєстровані заявки в межах довоєнного періоду: 1 січня 2021 – 23 лютого 2022 для проєктів, що були реалізовані в Україні до початку повномаштабного вторгнення. Такі заявки будуть оцінюватися членами журі окремо від тих проєктів, що були реалізовані вже після повномаштабного вторгнення.

ВАРТІСТЬ ТА ДЕДЛАЙНИ

В розділі «Вартість та дедлайни» вказані оновлення цього року щодо вартості та дедлайнів.

Конкурсна програма Effie Awards Ukraine 2023 має три дедлайни: перший – 30 червня, другий – 31 серпня та фінальний – 30 вересня.

ПІДРАХУНОК РЕЙТИНГІВ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗА НОВОЮ МЕТОДОЛОГІЄЮ

У відповідності до нової методики рейтингування, представленної Effie Worldwide у 2022 році, оргкомітет Effie Ukraine впроваджує дану метолологію в локальні рейтинги ефективності 2023. Деталі в новині за посиланням.

ЦЕРЕМОНІЯ ТА КОНФЕРЕНЦІЯ

Церемонія нагородження переможців Effie Awards Ukraine 2023 та конференція Best Marketing Practices відбудуться 24 листопада 2023 року.